חייגו עכשיו: 09-7420170

לייעוץ השאירו פרטים

חדשות ועדכונים

שינוי סעיף בתקנות הירושה פותר רק את מקרי הקיצון ומפספס הזדמנות לתקן עיוות היסטו...

לפרטים נוספים

אודות

משרד עורכי דין שירה נוחומוביץ מתמחה בתחום המעמד האישי, עם דגש על דיני ירושה ודיני משפחה וזכויות ילדים בעלי צרכים מיוחדים. משרדנו פועל מתוך אמונה שעל מנת לבנות אסטרטגיה נכונה לתיק, יש להתאימה אישית לצרכיו, לאופיו, למטרותיו ולצפיותיו של כל לקוח. תחום המעמד האישי הינו תחום הדורש מיומנות ורגישות רבה. מטבע הדברים, כאשר המדובר בתחום המערב בני זוג ובעיקר ילדים יש לתת את הדעת לכלל ההיבטים ולפעול לפרקים בלוחמנות ולפרקים ברגישות, כל זאת על מנת להגן על הזכויות ולקדם את האינטרסים של הלקוח. משרדנו מעניק שרות כולל בתחומי דיני המשפחה והירושה, המבוסס על ניסיון מקיף בניהול תיקים סבוכים ומורכבים.

 

תחומי התמחותו של המשרד: ניהול תיקי גירושין, תביעות מזונות אישה וילדים, תביעות משמורת, תביעות אבהות, אימוץ, תיקי נזקקות, הוצאה חוץ ביתית, ייצוג בוועדות השמה, ניהול סכסוכי רכוש בין בני זוג ובין בני משפחה, ייצוג במסגרת סכסוכי ירושה, עריכת הסכמים בתוך המשפחה (הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי חיים משותפים, הסכמי הורות משותפת וכיוצ"ב) ועריכת צוואות.

 

לצד עשיה זו, משרדנו עוסק בפעילות התנדבותית בתחומי עיסוקו של המשרד וכן בענייני אתיקה משפטית, תוך אמונה שנתינה מהווה את הבסיס להצלחה.